Lushtaku dhe Nura marrin mbështetje nga shumë fshatra në Skënderaj

Kosova

Lushtaku dhe Nura marrin mbështetje nga shumë fshatra në Skënderaj

Më: 12 tetor 2021 Në ora: 14:00
Foto nga vendi i ngjarjes

Kryetari i degës së PDK-së në Skenderaj, Sami Lushtaku është shprehur i bindur në fitoren e kandidatit të tyre në zgjedhjet e 17 tetorit.

Lushtaku, gjersa ka takuar banorët e disa prej fshatrave të Skënderajt ka thënë se me mbështetjen e tyre të parezervë do të kulmojë me fitoren e PDK-së me 17 tetor!

Postimi i plotë:

Me kryetarin e ardhshëm të Skenderajt Fadil Nura, takuam banorët e lagjeve Topalli në Vitak, Dushku në Prekaz e Dervishi në Leqinë. Mbështetja e tyre e parezervë do të kulmojë me fitoren e PDK-së me 17 tetor!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat