Pjesëtari i Policisë së Kosovës parkon gabimisht veturën në Prishtinë

Kosova

Pjesëtari i Policisë së Kosovës parkon gabimisht veturën në Prishtinë

Më: 23 tetor 2021 Në ora: 15:50
Foto nga vendi i ngjarjes

Parkimi i veturave në vende të gabuara nuk po e bëjnë vetëm qytetarët e Kosovës, por edhe zyrtarët.

Derisa pak orë më parë u raportua për një zyrtar të EULEX-it që parkoi gabimisht një veturë, është dërguar një tjetër pamje, ku shihet një veturë e Policisë së Kosovës që është parkuar gabimisht.

Vetura shihet se është lënë në një pjesë skaj rrugës, duke dëmtuar pjesën në afërsi të trotuarit. 

Foto:

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat