Totaj takohet me banorët e Reçanit: Ndryshimi vjen më 14 nëntor

Kosova

Totaj takohet me banorët e Reçanit: Ndryshimi vjen më 14 nëntor

Më: 29 tetor 2021 Në ora: 13:37
Foto nga vendi i ngjarjes

Kandidati i PDK-së për kryetar të Prizrenit, Shaqir Totaj, është takuar me banorët e Reçanit.

Ai përmes një postimi në llogarinë e vet në “Facebook” ka shkruar se me banorët e Reçanit biseduan për nevojën e angazhimit të përbashkët për t’i sjell ndryshimin e vërtetë Prizrenit më 14 nëntor.

Në Reçanin e bukur u takova me shumë qytetarë për t’i falënderuar për përkrahjen e madhe për vizionin tonë për Prizrenin në raundin e parë.

Biseduam për nevojën e angazhimit të përbashkët për t’i sjell ndryshimin e vërtetë më 14 nëntor. Si kryetar i ardhshëm, do të punoj pa ndalur për të ndërtuar Prizrenin e të gjithëve, pa dallim etnike. Bashkë për Prizrenin”, ka shkruar Totaj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat