Kryetari Haliti dhe drejtori Aliu shpërndajnë dhurata për fëmijët e çerdheve publike në komunën e Vitisë

Kosova

Kryetari Haliti dhe drejtori Aliu shpërndajnë dhurata për fëmijët e çerdheve publike në komunën e Vitisë

Më: 30 dhjetor 2021 Në ora: 13:56
Sokol Haliti dhe Basri Aliu,

Në prag të Vitit të Ri 2022, Kryetari i Komunës së Vitisë, Sokol Haliti dhe Basri Aliu, Drejtor i Arsimit në Viti, kanë ndarë sot dhurata për fëmijët e Çerdhes “Gëzimi Ynë” në Viti.

Me këtë rast kryetari Haliti dhe drejtori Aliu, ju ka uruar fëmijëve dhe stafit të kësaj çerdhe vitin e ri 2022.

Ndërkaq fëmijët e çerdhes kanë dhuruar kryetari dhe drejtorit nga një kartolinë më urime të cilët janë përgatitur nga vetë fëmijët.

Gjithashtu dhurata do të ndahen edhe për paralelen e ndarë të kësaj çerdhe në Çifllakë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat