Armend Mehaj me ushtrinë e Kosovës me padurim presin sherrin e gjeneralit serb

Kosova

Armend Mehaj me ushtrinë e Kosovës me padurim presin sherrin e gjeneralit serb

Nga: Sulejman Mehazi Më: 21 janar 2022 Në ora: 23:53
Armend Mehaj

Kujdes i nderuar Ministër i Mbrojtes, Armend Mehaj!

Gjenerali i ushtrisë së Serbisë, Milan Mojsiloviq, të ka kërcënuar me ushtrinë serbe me ndërhyrje brenda territorit të Republikës së Kosovës.

Fare gjenerali i ushtrisë së Serbisë, Milani, nuk e mendon se Bazat e modernizuara Ajrore të NATO-s e amerikane janë aty afër Serbisë në Kuçovë të Shqipërisë.

Me padurim Forcat Mbrojtëse të Kosovës në krye me Armend Mehajn presin sherrin e ndërhyrjes së gjeneralit serb, Milan Mojsiloviq.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat