Vazhdon moti i ftohtë, këto janë temperaturat për sot

Kosova

Vazhdon moti i ftohtë, këto janë temperaturat për sot

Më: 25 janar 2022 Në ora: 06:56
Foto ilustrim

Java nisi me temperatura të ulëta dhe reshje bore.

Kështu pritet të jetë edhe sot.

Sipas Prishtina Weather, sot do të jetë kryesisht e kthjellët e me diell, por mbetet shumë ftohtë.

Temperaturat maksimale pritet të shënojnë -2 gradë derisa minimalet do të shkojnë deri në -12 gradë celsius.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat