Manxhuka: Nga opozita, pothuajse askush nuk ishte në seancën për pandeminë

Kosova

Manxhuka: Nga opozita, pothuajse askush nuk ishte në seancën për pandeminë

Më: 27 janar 2022 Në ora: 20:05
Arlind Manxhuka

Zëdhënësi për media në Lëvizjen Vetëvendosje, Arlind Manxhuka, ka thënë se deputetët e opozitës nuk ishin në sallën e Kuvendit, edhe pse kishin thirrur seancë të jashtëzakonshme.

“PDK, LDK e AAK kanë thirrur debat për gjendjen me pandeminë.

Teksa ende po mbahet kjo seancë e thirrur nga këta opozitarë, pothuajse askush nga ta nuk është në sallë”.

“Kaq për sinqeritetin dhe seriozitetin e thirrjes së kësaj seance. Kaq ka interesim për ta për këtë temë”, ka shkruar Manxhuka në rrjetin social Facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat