Haradinaj: Do t’i ruajmë kujtimet më të mira për ty Vjosa

Kosova

Haradinaj: Do t’i ruajmë kujtimet më të mira për ty Vjosa

Më: 30 qershor 2022 Në ora: 15:42
Ramush Haradinaj, ka bërë homazhe te arkivoli i producentes Vjosa Berisha

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka bërë homazhe te arkivoli i producentes Vjosa Berisha, e cila vdiq pak ditë më parë nga kanceri.

Haradinaj postoi një fotografi në rrjete sociale, duke shkruar:

“Do t’i ruajmë kujtimet më të mira për ty Vjosa!”.

Veç Haradinajt, homazhe kanë kryer edhe kryeministri Albin Kurti, kryekuvendari Glauk Konjufca dhe kryetarë të tjerë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat