Kërcënohet në rrjete sociale udhëheqësi i një klinike të QKUK-së

Kosova

Kërcënohet në rrjete sociale udhëheqësi i një klinike të QKUK-së

Më: 9 gusht 2022 Në ora: 09:41
QKUK

Një udhëheqës i një klinike të QKUK-së ka raportuar në polici se është ngacmuar dhe kërcënuar përmes rrjeteve sociale nga një person i dyshuar.

Nuk raportohet për të arrestuar.

Njoftimi i plotë i policisë:

QKUK-së 08.08.2022 – 11:20. Ankuesi mashkull kosovar udhëheqës pranë klinikës në QKUK, ka raportuar se përmes rrjeteve sociale është ngacmuar, shpifur dhe kërcënuar nga një i dyshuar mashkull.

Nuk raportohet për të arrestuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat