Numri i aksidenteve të trafikut në 24 orët e fundit në Kosovë

Kosova

Numri i aksidenteve të trafikut në 24 orët e fundit në Kosovë

Më: 9 gusht 2022 Në ora: 09:48
Foto ilustrim

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë shqiptuar 1 mijë e 928 gjoba trafiku.

Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 95 aksidente trafiku.

Nga to 36 kanë qenë me të lënduar dhe 59 me dëme materiale.

Ndryshe, në 24 orët e fundit janë arrestuar 24 persona dhe 19 të tjerë janë dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat