Ky është mesazhi që mori një qytetar pasi parkoi veturën ‘ku nuk duhet’

Kosova

Ky është mesazhi që mori një qytetar pasi parkoi veturën ‘ku nuk duhet’

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 18:15
Foto ilustrim

Një mesazh të rrallë e ka pranuar një kosovar së fundmi.

Në grupin në Facebook “Marakli t’kerreve”, një person e ka postuar një fotografi ku shihet një letër, e cila mban një shënim.

“E parkove edhe 1 herë qetu 4 gomat t’i shpërthej”, është shënimi që shihet në letër.

Personi që e ka publikua fotografinë, sipër saj ka shkruar “S’ta vet stickerin ky meraklia”.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat