Gjendet në gjendje të mirë shëndetësore e moshuara nga Skenderaj që ishte larguar nga shtëpia

Kosova

Gjendet në gjendje të mirë shëndetësore e moshuara nga Skenderaj që ishte larguar nga shtëpia

Më: 16 gusht 2022 Në ora: 11:31
E moshuara e Vajnikut të Skënderajt

E moshuara e Vajnikut të Skënderajt, e cila dje ishte larguar nga shtëpia pa dijeninë e familjarëve të saj, është gjetur në gjendje të mirë shëndetësore.

Këtë e ka bërë të ditur Ridvan Tahiri, nga grupi i personave të humbur.

Ai thotë se zonja është kthyer në shtëpi tek familjarët e saj, ndërsa shprehen mirënjohës ndaj secilit për kontributin e dhënë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat