Kadaj-Bujupit i humb qeni, shprehet e mërzitur: Nëse dikush e ka parë, më lajmëroni

Kosova

Kadaj-Bujupit i humb qeni, shprehet e mërzitur: Nëse dikush e ka parë, më lajmëroni

Më: 17 gusht 2022 Në ora: 23:37
Foto ilustrim

Ish-deputetja, tani komentatorja politike, Donika Kadaj-Bujupi ka njoftuar se i ka humbur qeni që e mbanin bashkë me familjen.

Ajo ka thënë se humbja e qenit të quajtur Lucky ka mërzitur shumë atë, prandaj ka kërkuar që nëse ndokush e sheh ta lajmëroj atë në numrin e telefonit, të cilin e ka shënuar në njoftim.

Kadaj-Bujupi ka shkruar:

Sot na ka humb qeni, Lucky.

E kemi prej shume vitesh e na ka merzit shume 🙁 po ma se shumti jemi te shqetsum mos e ka sulmu ndonje qen tjeter ne rruge.

Ne jetojme afer spitalit amerikan ne Veternik, por ka mundur me shku edhe ma larg, po ju lus kushdo qe e sheh me na lajmeru ne +38345600037. Fotoja nuk eshte e ktyre ditve, tash eshte i qethur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat