Lipjani me objekt të ri të Komunës, kryetari i publikon fotografitë

Kosova

Lipjani me objekt të ri të Komunës, kryetari i publikon fotografitë

Më: 26 nëntor 2022 Në ora: 21:31
Komuna e Lipjanit

Lipjani me objekt të ri të Komunës, kryetari i publikon fotografitë.

Punimet në objektin e ri të Komunës së Lipjanit, tanimë janë në fazën përfundimtare.

Kryetari i kësaj komune, Imri Ahmeti ka postuar disa fotografi, duke uruar një mbrëmje të mirë me disa pamje nga ky objekt.

Postimi i plotë:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat