Tërmet në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Tërmet në Maqedoninë e Veriut

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 08:49
Ilustrim

Sot në orën 08:21 është ndjerë tërmet në Maqedoni.

Tërmeti ndodhi 65 kilometra nga pjesa Jugperëndimore e qytetit të Shkupit dhe 10 km në veriperëndim të Kërçovës

Tërmeti ishte me magnitutë 2.8 dhe me thellësi prej 0 km.

Vijon...

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat