Aksident në Ohër, humb jetën një këmbësorë

Maqedonia

Aksident në Ohër, humb jetën një këmbësorë

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 20:28
Foto ilustrim

Një person ka humbur jetën në një aksident të rëndë automobilistik që ka ndodhur sonte në dalje nga Ohri në magjistralen për Manastir.

Sipas informacioneve fillestare, një i moshuar është përplasur nga automjeti “Audi” me targa të Ohrit në rrugën afër fshatit Leskoec.

I cili ndodhet në dalje nga Ohri për në Resnje dhe Manastir.

Në vendin e ngjarjes kanë bërë ekspertizë policia nga SPB-Ohër.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat