Shoferi nga Manastiri humb kontrollin mbi makinën dhe përplaset në një shtëpi

Maqedonia

Shoferi nga Manastiri humb kontrollin mbi makinën dhe përplaset në një shtëpi

Më: 7 janar 2022 Në ora: 14:54
Foto ilustrim

Më datë 06.01.2022 në ora 10>40 në SPB Manastir është raportuar se në rrugën “Ljubojno” në Manastir, A.C.(26) nga fshati Crnobuki, duke drejtuar automjetin ngarkues “Mercedes” me targa të Gostivarit, ka humbur kontrollin.

Dhe ka goditur një shtëpi.

Në aksident shoferi ka marrë lëndime të rënda trupore të konstatuara në Spitalin klinik në Manastir.

Në vendin e ngjarjes hetime ka kryer ekipi i SPB Manastir.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat