Gjendet trupi i 14 vjeçarit i cili u mbyt dje në liqenin e Berovës

Maqedonia

Gjendet trupi i 14 vjeçarit i cili u mbyt dje në liqenin e Berovës

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 11:23
Foto ilustrim

Është gjetur trupi i pajetë i 14-vjeçarit që u mbyt dje në liqenin e Berovës.

Lajmi është konfirmuar nga organet kompetente ku kanë bërë të ditur se zhytësit e kanë nxjerrë trupin e djalit nga ujrat e liqenit mëngjesin e sotëm në orën 08:50.

“Ekipi i zhytësve të MPB-së – SAE “Tigrat”, mëngjesin e sotëm rreth orës 08:50 ka gjetur dhe nxjerrë trupin e fëmijës që u mbyt në liqenin e Berovës pasditen e djeshme (02.07.2022).” thuhet në njoftim.

Trupi i pajetë i 14 vjeçarit është dorëzuar për autopsi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat