Arrestohet një person në Gjevgjeli, ka kryer tradhti bashkëshortore me një të mitur

Maqedonia

Arrestohet një person në Gjevgjeli, ka kryer tradhti bashkëshortore me një të mitur

Më: 3 tetor 2022 Në ora: 17:24
Foto ilustrim

Policia ka arrestuar dje në orën 15:20 GJ.A. (61) nga Gjevgjelia për shkak se ka kryer tradhti bashkëshortore me një të mitur nga i njëjti qytet.

Personi është ndaluar në stacionin policor në Gjevgjeli, ndërsa për ngjarjen është njoftuar prokurori publik nga Prokuroria Publike Gjevgjeli.

Policia nuk jep më shumë detaje, përveç se pas dokumentimit të rastit, gjatë ditës i dyshuari do të paraqitet para gjykatësit të procedurës paraprake nga Gjykata Themelore e Gjevgjelisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat