Grubi, Mexhitit: Edhe Luizi u pajtua me Oltën, i kërkoi falje!

Maqedonia

Grubi, Mexhitit: Edhe Luizi u pajtua me Oltën, i kërkoi falje!

Më: 20 mars 2023 Në ora: 20:20
Zv. kryeministri Artan Grubi

Zv. kryeministri Artan Grubi nga tubimi në Çair lëshoi disa mesazhe për përfaqësuesit e “Grupit të zjarrit”, mes të cilëve Izet Mexhitit si një nga liderët e këtij grupi.

Grubi foli për pajtim mes aktivistëve për të mirën e partisë.

Ai theksoi se dora e tij është e shtrirë dhe e gatshme për pajtim.

“Fundja e keni parë të gjithë. Edhe Luizi u pajtua me Oltën i kërkoi falje… Ne kemi nevojë të pajtohemi”, tha mes tjerash Artan Grubi.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat