Sulmohet fizikisht një roje e spitalit në Gjinekologjinë e Çairit

Maqedonia

Sulmohet fizikisht një roje e spitalit në Gjinekologjinë e Çairit

Më: 12 prill 2024 Në ora: 18:04
Foto ilustrim

MPB njofton se dy persona kanë sulmuar persona i cili punonte si roje e spitalit Special për Gjinekologji dhe Akusheri në Çair.

“Dje në ora 18:50 në SPB Shkup, Zh.D.(60) nga Shkupi ka raportuar se rreth orës 13:00 në vendin e tij të punës.

Si roje në Spitalin Special për Gjinekologji dhe Akusheri në Çair është sulmuar fizikisht nga dy persona.”, njoftojnë nga MPB.

Nga MPB thonë se janë marrë masat për zbardhjen e rastit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat