Rruga Veles-Gracka është mbyllur për shkak të një aksidenti

Maqedonia

Rruga Veles-Gracka është mbyllur për shkak të një aksidenti

Më: 21 prill 2024 Në ora: 19:59
Foto ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën rajonale Veles – Gracka , për shkak të të cilit komunikacioni është devijuar përgjatë autostradës”, njofton Auto Moto Union.

Aksidenti ka ndodhur në dalje të Gracka rreth orës 17:10.

Për shkak të të cilit qarkullimi është ndërprerë deri në orën 17:25 dhe më pas është ridrejtuar.

Nuk ka informacion të mëtejshëm për aksidentin.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat