Sot dy ngjarje të mëdha, gara e Majlinda Kelmendit dhe Europa League 

Sporti

Sot dy ngjarje të mëdha, gara e Majlinda Kelmendit dhe Europa League 

Nga: Kemajl Goca Më: 18 shkurt 2021 Në ora: 11:32
Sot dy ngjarje të mëdha, gara e Majlinda Kelmendit dhe Europa League 

Sot është ngjarja kryesore sfida e kampiones olimpike, xhudistes Majlinda Kelmendit (-52 kg). Majlinda garon në garën prestigjioze Grand Slam në Tel Alviv.

Ndërkaq në orët e mbrëmjes do të zhvillohet edhe Europa League në futboll, ku spikasin shumë ndeshje interesante. 

Sfida kryesore është mes Sociedad dhe Manchester Utd, ndihmës gjyqtar është Bekim Zogal dhe Milani që synon fitore në Beograd kundër Cërvena Zvezdës. 

Edhe shumë ndeshje që priten me kureshtje nga dashamirët e futbollit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat