Georgina Rodriguez publikon foto nga palestra, tregon të pasmet e formësuara

Bota e Yjeve

Georgina Rodriguez publikon foto nga palestra, tregon të pasmet e formësuara

Më: 5 dhjetor 2020 Në ora: 17:22
Georgina Rodriguez

Georgina ka treguar ushtrimet për të formësuar të pasmet.

Georgina Rodriguez, rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve edhe me paraqitjen e fundit.

Partnerja e futbollistit Cristiano Ronaldo është mjaft aktive në rrjete sociale ku publikon pamje nga përditshmëria e saj.

Ajo së fundmi ka zgjedhur që përmes Instastoryt të tregoj se cilat janë ushtrimet që ajo bën për të mbajtur trupin e saj në formë.

Image
 
Georgina shihet të ketë veshur rroba të ngushta fitnesi të cilat vënë në pah format trupore seksi.

Bluza e zezë dhe pantallonat rozë i rrinin mjaft seksi asaj, teksa ajo bënte ushtrimet e duhura për të mirëmbajtur format e trupit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat