Beqare dhe e lumtur, modelja me poza 'seksi'

Bota e Yjeve

Beqare dhe e lumtur, modelja me poza 'seksi'

Nga: H.O. Më: 10 dhjetor 2020 Në ora: 18:33
Joanna Chimonides

Ajo ka qenë beqare që nga fundi i romancës së saj të shkurtër me Michael Griffiths.

Dhe Joanna Chimonides  mbështeti dashurinë për veten, ndërsa ngarkoj imazhe nga një fushatë të re me Ann Summers në Instagram të mërkurën.

Ylli i Love Island, 24 vjeqar rriti temperaturat me të brendshme të kuqe derisa deklaroj: Unë them se është akoma e rëndësishme të duash dhe të ndihesh seksi në veten tëndë edhe kur nuk je në një lidhje.

Veshja e saj e brendshme padyshim tregoj linjat e saj seksi./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat