Irina Shayk një “mami perfekte”, fotografohet në New York

Bota e Yjeve

Irina Shayk një “mami perfekte”, fotografohet në New York

Më: 21 janar 2021 Në ora: 14:56
Irina Shayk

Modelja e njohur doli rrugëve të qytetit ditën e djeshme.

Irina Shayk shihet vazhdimisht në publik me vajzën e saj të vogël, Lea.

Në New York City ditën e djeshme, modelja u pa bashkë me të e cila u fotografua nga paparazzet.

Shayk kishte zgjedhur një veshje me ngjyrë të zezë, kombinuar me një pallto ngjyrë hiri ndërsa vajzën e saj e kishte ulur në karrocën për fëmijë dhe në dorë mbante dy çanta.

35 vjeçarja vendosur kishte dhe maskën kundër Covid-19.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat