Kim Kardashian tregon sërish linjat në bikini nga pushimet luksoze

Bota e Yjeve

Kim Kardashian tregon sërish linjat në bikini nga pushimet luksoze

Më: 3 shkurt 2021 Në ora: 17:08
Kim Kardashian

Kim Kardashian ka publikuar fotografi nga pushimet luksoze diku në vende tropikale.

Blogerja e famshme ka arritur përsëri të tregoj linjat e saj të bukura për një numër të madh ndjekësish në rrjete sociale

Sapo ka publikuar dy imazhe në profilin e saj zyrtar në Instagram me anë të së cilave iu ka uruar ditë të mbarë fansave dhe ndjekësve.

“Shpresoj se keni ditë të mbarë”, ka shkruar në mbishkrimin e fotografive.

Kim, shihet e veshur në bikini e cila ka venë në pah barkun e sheshtë dhe këmbët, bukuroshja mban edhe një palë syzë në sy teksa në tjetrin imazh shihet se i ka larguar.

Bashkë me Kim në pushime është edhe Kylie, Khloe dhe Kourtney

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat