Sara Hoxha nis punën për heqjen e kilogramëve pas lindjes së Poem Blu

Bota e Yjeve

Sara Hoxha nis punën për heqjen e kilogramëve pas lindjes së Poem Blu

Më: 8 shkurt 2021 Në ora: 19:26
Sara Hoxha dhe Poema Blu

Sara ka nisur punën për të hequr kilogramët e tepërt.

Përmes një bisede virtuale me ndjekësit disa kohë më parë, Sara tregoi se gjatë shtatzënisë kishte shtuar 23-24 kilogramë.

Siç duket ajo ka vendosur t`i humbasë kilogramët e fituar dhe menjëherë ka nisur nga puna për t’u rikthyer sërish në gjendjen fillestare.

Sara ka publikuar sot në Instagram një foto nga palestra, teksa dallohet se në pjesën e barkut ka vendosur edhe një korse, që e ndihmon për t’u dobësuar më shpejt.

“Shihemi pas një muaji”, ka shkruar Sara, e bindur se për një muaj do të arrijë t’i rikthejë format e mëparshme trupore.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat