Selena Gomez vazhdon xhirimet e filmit “Only Murders In The Building”

Bota e Yjeve

Selena Gomez vazhdon xhirimet e filmit “Only Murders In The Building”

Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 10:43
Selena Gomez

Këngëtarja u pa në Manhattan duke xhiruar filmin në të cilin do të marrë pjesë.

Selena dukej se po e shijonte ditën e saj derisa u përgatit të filmonte një skenë për shfaqjen e ardhshme të filmit komedi.

28-vjeçarja u pa duke u filmuar derisa ecte nëpër një trotuar dhe lexonte një shënim në një letër të vogël.

Image

Gomez ishte veshur me një pallto të konsiderueshme portokalli që i siguroi komoditetin e saj gjatë punës në temperaturat e ftohta të dimrit.

Pallton e kishte kombinuar me një triko të zezë dhe një palë xhinse. Selena i shtoi kontrast dukjes së saj me një palë çizme të bardha.

Image

Flokët e saj të mrekullueshëm brune ishin të lidhura mbrapa dhe lejoheshin të binin mbi shpatullat dhe pjesën e pasme të saj ajo e theksoi bukurinë e natyrale me një palë vathë prej ari.

Më vonë gjatë ditës, ekipi i Gomez, Steve Martin dhe Martin Short u panë duke filmuar një skenë të përbashkët në një vend tjetër xhirimi.

Ndryshe, ende nuk ka ndonjë datë se kur do të publikohet filmi vetëm se është zbuluar titulli “Only Murders In The Building “.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat