Sekreti doli në shesh! Jo vetëm Atdheun, Sara ka puthur një djalë tjetër në prapaskenë

Bota e Yjeve

Sekreti doli në shesh! Jo vetëm Atdheun, Sara ka puthur një djalë tjetër në prapaskenë

Më: 4 mars 2021 Në ora: 22:27
Sara Malaj

Përveç incidentin me mesazhin kërcënues ndaj Atdheut, në studion e Përputhen është zbuluar dhe një ngjarje e ndodhur në prapaskenë.

Sara dhe Riniani janë puthur, por të dy ata thonë se kjo ka qenë aksidentale.

Sara: Ishte shkarazi, pa dashje!

Image

Riniani: Unë nuk jam puthur me Sarën. Unë u ndërrova dhe dola dhe kur po përshëndeteshim,fraksion sekondi më puthi kështu baby kiss, dhe i thash avash moj vajzë.

Atdheu: Rinian gabimi ka qenë te ti!

Image

Riniani: O Jasmina fol moj ti se ishe aty, se po na bëjnë sikur çfarë ka ndodhur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat