Bella Hadid kujton setin fotografik kur kishte lënduar të dyja këmbët

Bota e Yjeve

Bella Hadid kujton setin fotografik kur kishte lënduar të dyja këmbët

Më: 9 mars 2021 Në ora: 10:16
Bella Hadid

Modelja e njohur ka publikuar fotografi nga seti fotografik që kishte lënduar këmbët.

Bella Hadid është ndër fytyrat më të suksesshme të botës së modelimit, kështu duke u bërë figura kryesore e shumë revistave apo markave prestigjioze.

Ajo është aktive në rrjete sociale prej ku edhe rri në kontakt me ndjekësit e saj mjaft shpesh.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bella 🦋 (@bellahadid)

Së fundmi modelja ka postuar disa fotografi nga viti 2018 kur pozoi për  revistën “POP” e cila u përfol mjaft shumë dhe duket se gjatë atij fotosesioni ajo kishte lënduar këmbët pasi i duhej të pozonte dhe mbante peshën e saj në pozita të çuditshme.

Modelja tregoi se ajo gjithashtu kishte lënduar të dyja këmbët gjatë këtij seti fotografik.

Image

“Kisha 2 nyjet e këmbës të lënduara”, shkroi Bella krahas fotografive të publikuara.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat