​Këngëtarja ‘rrëzon’ Instagramin me një foto të re pa grim

Bota e Yjeve

​Këngëtarja ‘rrëzon’ Instagramin me një foto të re pa grim

Më: 28 mars 2021 Në ora: 17:14
Këngëtarja Lana Del Rey

Këngëtarja Lana Del Rey tregoi anën tjetër të saj, një fytyrë natyrale, e qeshur pa grim, megjithëse jemi mësuar ta shohim në edicione me grim.

Ajo postoi një postim në Instagram me faqen e titullit të "Rolling Stone" duke promovuar albumin e ri dhe shkroi "Fytyra ime ndërsa dëgjoja Chemtrails"️️️️“.

Dhe pas kësaj, ajo publikoi një foto tjetër me titull "Vetëm me balsam buzësh".

A jeni dakord që është e bukur dhe në një edicion krejtësisht natyral?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat