Demi Lovato sjell set të ri fotografik teksa pozon me plot stil

Bota e Yjeve

Demi Lovato sjell set të ri fotografik teksa pozon me plot stil

Më: 4 prill 2021 Në ora: 11:20
Demi Lovato

Ajo tregoi figurën e saj mahnitëse me kostum të bardhë pantallonash ndërsa pozonte përpara një shtëpie në Joshua Tree.

Më pak se 24 orë pasi publikoi albumin e saj të ri Dancing With the Devil, këngëtarja 28-vjeçare postoi pamjen mahnitëse me një mbishkrim duke kërkuar që 101 milion ndjekës të saj në Instagram të komentojnë këngën e saj të preferuar në album.

Në imazhe, ajo ishte duke qëndruar përpara shtëpisë së prodhuesit të filmit Amerikan të Psikos Chris Hanley, e cila mund të merret me qira për 5000 dollarë në orë natën ose 1000 dollarë në orë gjatë ditës.

Në muajin qershor, Lovato ngacmoi fansat se ishte në pronë për të punuar në një projekt si dhe për të shijuar një fundjavë romantike me ish-të fejuarin e saj Max Ehrich.

Duke reflektuar në udhëtimin e tyre së bashku në atë kohë, ajo shkroi në mediat sociale se kishte një fundjavë të mahnitshme në shkretëtirën magjike të Joshua Tree me dashurinë e saj.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat