Rina Balaj vjen me poza tërheqëse mbi veturë

Bota e Yjeve

Rina Balaj vjen me poza tërheqëse mbi veturë

Më: 11 prill 2021 Në ora: 18:53
Rina Balaj

Rina ka publikuar imazhe të reja në Instagram.

Rina Balaj është njëra ndër këngëtaret më tërheqëse të estradës sonë.

Këngëtarja është mjaft aktive në Instagram duke postuar imazhe apo video nga jeta e përditshme dhe ajo profesionale.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by balerina (@isyourgirlrina)

Së fundmi Rina ka postuar disa imazhe nga seti i ri fotografik, duke e vënë në fokus ngjyrën e flokëve të  saja dhe stilin e veshjes, për të cilin edhe njihet mjaft shumë.

Image

“Sa shume e du ate vend, po pa ty nuk muj me shku… California”, shkroi Rina ku edhe bëri fansat e saj të dyshojnë se projekti i ri muzikor nga ajo mund të titullohet “California”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat