Rihanna vazhdon të impresionojë me stilin e saj

Bota e Yjeve

Rihanna vazhdon të impresionojë me stilin e saj

Më: 13 prill 2021 Në ora: 22:14
Rihanna

Ajo e mbajti pamjen e saj cool në një veshje sportive dhe një çantë bowling të bardhë dhe të zi Prada x Adidas.

Pasi shijoi darkën në Wally’s në Beverly Hills, themeluesja 33-vjeçare e Fenty mund të shihej duke dalë nga restoranti mbathur me një palë këpucë prej argjendi.

Ajo aksesoi ansamblin e saj sportiv me një gjerdan prej ari dhe një maskë të bardhë mbrojtëse për fytyrën, në mes të pandemisë COVID-19 të dielën në mbrëmje. Fituesja nëntë herë e Grammy modeloi flokët e saj të gjatë, të zinj në gërsheta nën një kapele bejsbolli të bardhë dhe të verdhë.

Image

Thonjtë e saj të gjatë ishin pikturuar me të kuqe të ndezur dhe ajo u shfaq me humor të lartë ndërsa ecte drejt makinës së saj dhe komunikonte me fansat.

Në një moment, ajo madje ndaloi për të nënshkruar një autograf, para se të hidhej pas timonit dhe të merrte rrugën për në shtëpi.

I dashuri i saj, A $ AP Rocky, nuk u duk se ishte i pranishëm gjatë asaj kohe, por dyshja u panë duke marrë pjesë në një aheng privat me të në zonën e nxehtë të West Hollywood Delilah një natë më parë.

Në dhjetor, burime raportuan se dyshja kanë qenë të pandashme pasi janë shumë të ngjashëm me njëri-tjetrin.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat