Shyhretes i buzëqesh fytyra kur e sheh nusen në dallam të arit

Bota e Yjeve

Shyhretes i buzëqesh fytyra kur e sheh nusen në dallam të arit

Më: 19 prill 2021 Në ora: 22:16
Shyhrete Behluli

Shyhrete Behluli është një këngëtare që tërheqë vëmendje të madhe.

Përveç në karrierë, ajo mbetët person i dalluar në shumë aspekte rreth familjes dhe jetës që bën.

Me postime të shumta bashkë me të rejën, shihet që Shyhretja kënaqet me të dhe kanë një raport të veçantë.

Image

Edhe këtë herë, me një buzëqeshje në fytyrë ajo shfaq lumturinë që ka bashkë me të.

Image

Gjithmonë, ato mbetën shembull për raportin që kanë rejë e vjehërr.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat