Kourtney Kardashian pozon në bikini teksa shijon ushqim mbi varkë

Bota e Yjeve

Kourtney Kardashian pozon në bikini teksa shijon ushqim mbi varkë

Më: 25 prill 2021 Në ora: 09:30
Kourtney Kardashian

Ajo tregoi trupin e saj në bikini në një varkë në një pamje tërheqëse këtë javë.

Ylli 42-vjeçar vendosi belin e saj dhe dekoltenë në ekranin zbulues nudo.

Ndërsa godiste me një pozë të Kleopatrës në anije, gjatë një prej udhëtimeve të saj të kaluara në Mesdhe, ajo ngriti një copë bukë në gojën e saj nga një shportë vendosur para saj.

“Unë nuk e di se çfarë po ndodh, kështu që unë thjesht po vlerësoj bukën time,” shkroi në mbishkrimin e postimit të saj të fundit.

Image

Ajo po i referohej një videoje virale në Tik Tok vitin e kaluar në të cilën motra e saj më e vogël Kylie Jenner mund të shihej duke kënduar në një tryezë darke.

Kourtney postoi fotografinë në të njëjtin mëngjes ndërsa ish njerku i saj Caitlyn Jenner njoftoi kandidimin për Guvernatorin e Kalifornisë.

Image

Guvernatori në detyrë, Gavin Newsom po përballet me një zgjedhje të mundshme tërheqjeje – më shumë se dy milion nënshkrime të peticionit janë në proces të verifikimit.

Kourtney dhe motrat e saj më të vogla Kim dhe Khloe Kardashian janë vajzat e Kris Jenner nga burri i saj i parë Robert Kardashian.

Kris më pas u martua me Caitlyn kur kjo e fundit njihej si Bruce Jenner dhe ata bashkë u bënë prindër të Kylie dhe Kendall Jenner.

Përmes TMZ të shtunën  Kardashians njoftuan se nuk do të bëjnë fushatë për Caitlyn dhe as ajo nuk e imagjinonte se do ta bënin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat