Me sytjena, Vanessa Hudgens shfaqet në Instagram

Bota e Yjeve

Me sytjena, Vanessa Hudgens shfaqet në Instagram

Nga: Bota sot Më: 16 maj 2021 Në ora: 22:09
Vanessa Hudgens

Ajo së fundi është parë duke festuar në një jaht me yllin e aksonit Gerard Butler.

Dhe të shtunën, Vanessa Hudgens ndau disa selfie të guximshme në Instagramin e saj.

Ajo kishte veshur një palë xhinse me bel të lartë dhe bikine ngjyrë rozë lartë.

Këngëtarja dhe aktorja vuri njërën dorë në mur derisa pozonte e veshur me një maskë të zezë në fytyrë dhe kapelë rozë që përputhej me rrobat e banjos./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat