Emily Ratajkowski tregon linjat trupore me fustanin ngjyrë të zezë

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski tregon linjat trupore me fustanin ngjyrë të zezë

Më: 14 qershor 2021 Në ora: 09:26
Emily Ratajkowski

Modelja vazhdon të mahnit me linjat trupore vetëm disa muaj pasi mirëpriti djalin Sylvester.

Dhe modelja, 30 vjeç, vendosi trupin e formësuar në plan të parë kur doli me një fustan të zi të zbehtë me një rrjetë përpara një paraqitje të Festivalit Tribeca në New York.

Veshja e stilit të Emily luante me përmasa pasi shfaqte mbulim të plotë në krahë dhe një copë rrjetë që ekspozonte mesfushën e saj shumë të hijshme derisa vendosi  këmbët në një palë take që theksonin figurën e saj statujë.

Ajo u pa të dilte nga banesa me veshjen e zezë që përfshinte take që i ishin mbështjellur në kyçet e këmbëve dhe një çantë të zezë.

Vendasja në Kaliforni fshehu fytyrën e saj pas një palë syze dielli drejtkëndëshe dhe ajo vendosi për asnjë bizhuteri përveç unazës së saj të fejesës me dy gurë.

Emily, kishte një makijazh të ri dhe një fytyrë plotë glam ndërsa drejtohej për t’u bashkuar me Amy Schumer për ngjarjen, e cila u mbajt në Spring Studios.

Me të mbërritur ajo pozoi për disa fotografi para se ajo dhe komediani të dilnin në skenë si pjesë e serisë.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat