“Alo” e Ronelës dhe Vig Popës do të jetë një miksim i kësaj kënge të vjetër!

Bota e Yjeve

“Alo” e Ronelës dhe Vig Popës do të jetë një miksim i kësaj kënge të vjetër!

Më: 19 qershor 2021 Në ora: 10:48
Ronela Hajati, Vig Poppa

Një ndër këngëtaret me të komentuara dhe të përfolura në median rozë është padyshim Ronela Hajati.

Ditë më parë, artistja publikoi këngën më të re “Aventura”, të cilën kishim kohë që e prisnim. Ronela kishte gati 1 vit që e kishte paralajmëruar publikimin e saj, por kënga u shty për më vonë për shkak të pandemisë.

Ky projekt muzikor u prit shumë mirë nga fansat e këngëtares, të cilët shprehen të bindur se “Aventura” do i shoqërojë kudo gjatë kësaj vere.

Së fundmi, ajo ka paralajmëruar se shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri muzikor të titulluar “Alo”. Artistja ka zbuluar se kënga do të publikohet në datën 20 qershor dhe do të vijë në bashkëpunim me Vig Poppën.

“20 QERSHOR- “ALO”, do të publikohet kënga e katërt e albumit tim “Rron”. Vig Poppa shume kenaqesi te punosh me ty”, shkruan ajo.

Vetë Ronela ka bërë të ditur se në fak ky projekt muzikor do të jetë “pak fare” miksim i një kënge të vjetër.

Bëhet fjalë për “Alo alo Alo” të Luan Zhegut, që me siguri e kënduat me mendje teksa lexonit.

Epo, s’na mbetet gjë tjetër veçse të presim deri nesër!

Image
Insta
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat