Hailey duket e mahnitshme me fustanin rozë për darkë me Justin Bieber

Bota e Yjeve

Hailey duket e mahnitshme me fustanin rozë për darkë me Justin Bieber

Më: 22 qershor 2021 Në ora: 08:55
Justin Bieber dhe Hailey

Ajo kurrë nuk arrin të tregojë sensin e saj të patëmetë të stilit.

Dhe Hailey Bieber sigurisht që shfaqi gardërobën e saj mbresëlënëse ndërsa u fut në veshjen e saj të tretë të ditës të hënën ndërsa dilte për darkë në Paris.

Modelja, 24 vjeç, dukej e bujshme me një fustan rozë të mbushur me rozë ndërsa u bashkua me burrin e saj këngëtar Justin, 27 vjeç, për një mbrëmje në qytet pasi tronditi një fustan të prerë pa kurriz në Pallatin Élysée dhe një mini fund të purpurt ndërsa bënte pazar.

Hailey nxirrte stil në ansamblin e saj rozë që përqafonte figurën, e cila u përplas paksa në trungun e saj të tonifikuar dhe shfaqte mëngë të gjata elegante.

Ajo e modeloi pamjen me pajisje portokalli, duke vendosur një çantë neoni dhe madje duke koordinuar thonjtë e këmbëve duke veshur një shkëlqim të lustrës.

Duke shtuar lartësi shtesë në trupin e saj, Hayley veshi taka me gishta të hapur dhe lidhi disa herë rripat elegant përreth kaviljeve të saj.

Justin paraqiti një figurë shumë të qetë për mbrëmjen e tyre, pasi kaloi ditën në pazar dhe takimin me Presidentin Francez.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat