Demi i zbulon thuajse të gjitha në fotosesionin e fundit

Bota e Yjeve

Demi i zbulon thuajse të gjitha në fotosesionin e fundit

Më: 29 korrik 2021 Në ora: 09:04
Demi Rose

Demi Rose ka publikuar fotot joshëse në rrjete sociale.

Demi Rose është mjaft aktive në rrjete sociale prej ku edhe po vazhdon të provokoj fansat.

Ajo për momentin është duke qëndruar në një ishull në Ibiza ka bërë të ditur nga llogaria e Instagramit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi Rose (@demirose)

Së fundmi modelja ka postuar foto të ndryshme në Instagram ku u shfaq në bikini të cilat zbulonin thuajse gjithçka që ka ajo për të ofruar.

Image
Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat