Luana kështu i reagon ndjekësit që e akuzoi për operacione

Bota e Yjeve

Luana kështu i reagon ndjekësit që e akuzoi për operacione

Më: 31 gusht 2021 Në ora: 22:39
Luana

Luana vazhdon të akuzohet për operacione plastike edhe pse shumë herë ka deklaruar se është origjinale dhe nuk ka asgjë të bërë.

Dhe ja sot i është rikthyer së njëjtës histori pas komentit të një ndjekësi.

“Ok, po nga të tuat ça të ka mbetur?”, e pyeti një komentues në postimin e fundit.

Image

“Gjitha vallai të miat janë, po ç’tu bëj juve unë që nuk bindeni”, ia ktheu Luana.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat