Incident gjatë pushimeve, Eni Koçi rrëzohet dhe lëndon këmbën

Bota e Yjeve

Incident gjatë pushimeve, Eni Koçi rrëzohet dhe lëndon këmbën

Më: 23 shtator 2021 Në ora: 15:12
Eni Koçi

Çifti shumë i dashur nga publiku, Eni Koçi dhe Genc Prevlukaj kanë shkuar me pushime në Theth.

Mirëpo, këngëtares i ka ndodhur një incident. Ajo është rrëzuar dhe ka lënduar këmbën.

Ka qenë vetë Eni që ka publikuar në Instastory një foto të gjurit të fashuar, krahas së cilës ka shkruar: “U ruajta sa u ruajta për të mos u rrëzuar kur dolëm nëpër male dhe si përfundim u rrëzova sa dola nga makina”.

Image

Megjithatë, ky incident nuk e ka penguar Enin të shijojë pushimet e lumtur.

.Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat