I dashuri në udhëtime, ajo poston fotot nudo

Bota e Yjeve

I dashuri në udhëtime, ajo poston fotot nudo

Nga: Bota sot Më: 13 tetor 2021 Në ora: 10:45
Olivia Wilde

I dashuri i saj shumë më i ri, Harry Styles është aktualisht në udhëtime.

Dhe Olivia Wilde i ka treguar këngëtarin se ҫfarë po humbet.

Kështu ajo tregoi dy foto të saj të ҫmendura nga fushata e fundit për True Botanicals.

Aktorja dhe regjisorja ka treguar trupin e saj mbresëlënës derisa pozonte nudo në një peshqir plazhi./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat