“A do e lije Ledrin të futej në ‘Big Brother VIP’?”/ Ja si përgjigjet Sara Hoxha

Bota e Yjeve

“A do e lije Ledrin të futej në ‘Big Brother VIP’?”/ Ja si përgjigjet Sara Hoxha

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 09:35
Sara Hoxha

Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha, është shumë aktive në Indstagram dhe shpesh realizon intervista virtuale me ndjekësit e saj. Influencuesja zbuloi së fundmi disa imazhe nga shtatzënia, të cilat deri më tani i kishte mbajtur vetëm për vete.

Duke qenë se është një nga nënat më të ndjekura në Instagram, nuk mund të mos ua plotësonte kërkesat ndjekësve. Për rrjedhojë, Sara ndau dy foto me barkun e rrumbullakosur.

E pyetur nëse do ta linte Ledrin të bëhej pjesë e “Big Brother VIP”, Sara tha “Me këtë që na bëri Bora, patjetër që po”. Ajo iu referua ritakimit të moderatorese Bora Zemani me ish-partnerin e saj, aktorin Donald Veshaj, të cilët shkëmbyen edhe një puthje në buzë duke u kthyer në kryefjalën e mediave rozë.

Image

Pyetjet referuar kësaj ngjarjeje vazhduan, pasi një tjetër i shkroi Hoxhës: “A të shikon Ledri si Donaldi-Borën?”.

“Po aman tani, mos na bëni të qajmë”,– iu përgjigj blogerja.

Më herët, Sara ka treguar se nuk ka bërë asnjë ndërhyrje në fytyrë apo në trup. Kur një ndjekëse e pyeti nëse ka botoks, Sara zgjodhi t’i përgjigjej duke publikuar një foto të fytyrës së saj, pa filtra, në të cilën kishte rrudhur ballin për të treguar se deri më tani nuk ka prekur asgjë.

 
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat