“Për 100 mijë euro shëtis nudo nëpër Tiranë!”/ Beniada Nishani bën deklaratën e papritur

Bota e Yjeve

“Për 100 mijë euro shëtis nudo nëpër Tiranë!”/ Beniada Nishani bën deklaratën e papritur

Më: 26 tetor 2021 Në ora: 14:25
Beniada

Beniada Nishani vendosi që të hyjë në shtëpinë e “Big Brother VIP” me një super performancë, pasi modelja realizoi një kërcim sensual me disa meshkuj gjysmë të zhveshur. Biondja seksi ka treguar se nuk ka komplekse të tregojë trupin e saj e këtë e vërtetojnë edhe fotografitë nudo që ka në rrjete sociale.

Megjithatë, mbesa e Bujar Nishanit ka treguar gjatë bisedave me banorët se nuk ka qenë aspak e lehtë të krijojë një karrierë të suksesshme si modele dhe të fitojë para në Itali. Ditën e sotme, teksa po bisedonte me aktorin e humorit, Donald Veshajn, Beniada bëri një deklaratë që i habiti të gjithë.

Ajo tha se për të përfituar shifrën e 100.000 eurove është në gjendje të shëtisë nudo nëpër qytetin e Tiranës.

“Çfarë do bëje për 200.000 euro?”,- e pyeti Donaldi.

“Për 200.000 euro?! Unë kam bërë gjithë ato gjëra edhe për më pak sesa kaq. Unë për 100.000 euro mund të dal nudo të shëtis nëpër Tiranë”,- u përgjigj Beniada.

Nishani ka zgjedhur të jetojë pa komplekse, madje mbrëmjen e djeshme ajo puthi në buzë Ardit Çunin, të cilin ka thënë që e sheh vetëm si shok. E gjithë kjo u bë në kuadër të lojës së vëllait të madh, që i tha banorëve të organizojnë një dasmë veriore, ku çifti ishin Beniada dhe Arditi.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat