Luana Vjollca sjell pamje joshëse nga Milano

Bota e Yjeve

Luana Vjollca sjell pamje joshëse nga Milano

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 16:44
Luana Vjollca

Luana Vjollca po rikthehet me projektin e ri muzikor së shpejti.

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca, tash e disa kohë ka paralajmëruar këngë të re.

Ajo ka publikuar pamje në Instastory ku u pa se është në Milano duke punuar për disa xhirime.

Image

Ajo u pa e ulur në karrige derisa po i bëhej grimi në fytyrë e veshur vetëm me rroba gjumi.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat