Lei Kraja hedh gjoksin në shesh, shfaqet provokuese

Bota e Yjeve

Lei Kraja hedh gjoksin në shesh, shfaqet provokuese

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 14:43
Lei Kraja

Lei Kraja moderatorja tërheqëse që merr vëmendje me postimet e saj.

Ajo shumë shpesh publikon imazhe ku tregon më shumë se sa duhet.

Së fundi ajo ka postuar disa imazhe me një fustan të zi me gjokset jashtë. Moderatorja shfaqet shumë provokative.

Ajo gjithashtu njihet për format e saj trupore.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat