Michelle Keegan siҫ nuk jemi mësuar ta shohim

Bota e Yjeve

Michelle Keegan siҫ nuk jemi mësuar ta shohim

Nga: Bota sot Më: 30 nëntor 2021 Në ora: 17:47
Michelle Keegan

Michelle Keegan u rikthy në karakterin e Erin kur po filmonte në serinë e katërt në Manchester të hënën.

Ajo kishte veshur një palë pantollona të gjera luftarake dhe një xhaketë ngjyrë rozë më gëzof.

Ajo kështu po filmonte për një shfaqje të suksesshme.

Me këtë stil, aktorja ishte larguar nga stili i saj i zakonshëm./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat